לימודי תזונה

הזמנה להתחיל בקריירה חדשה ומרתקת בתחום התזונה.
מלמדים את העתיד של תחום התזונה.

Institute for integrative nutritionהאם אתם מוכנים לחולל שינוי בתודעתכם, בגופכם ובקריירה שלכם באמצעות תוכנית לימודים ברמה גבוהה ביותר המספקת לכם תמיכה בכל שלב?

אם חשוב לכם

  • לטפח עסק בעל משמעות ההולם את הערכים שלכם
  • לבחור בתזונה ובאורח חיים בריאים יותר
  • להביא לשינוי חיובי בקנה מידה עולמי

כדאי לכם לקרוא בעיון את מה שיש לבית הספר לתזונה אינטגרטיבית להציע. אתם חייבים את זה לעצמכם.

מאז 1992 היתה גישת התזונה האינטגרטיבית הקו המוביל והחדשני בלימודי התזונה ההוליסטית. התלמידים שלנו נחשפים לידע מעמיק המחולל שינוי בחייהם בעזרתם של מומחים בעלי שם עולמי בתחום התזונה ואיכות החיים, כמו ד"ר אנדרו ווייל ((MD, ד"ר ארתור אגתסטון (MD), ד"ר בארי סירס (PhD), ד"ר מארק היימן (MD) ודיפאק צ'ופרה (MD), והרשימה עוד ארוכה.

לימדו עם מומחי התזונה המובילים

לימדו עם מומחי התזונה המובילים

תוכנית הלימודים שלנו מקנה מגוון רחב של כישורים בעולם העסקים, באימון הבריאותי, בחינוך לתזונה נכונה ובעריכת בחירות המתאימות לאורח חיים בריא. בתוכנית שלנו תלמדו באופן יסודי תיאוריות תזונתיות מרכזיות, החל מאיורוודה ועד לזון (Zone). בנוסף נלמד אתכם כיצד לשלב פילוסופיות תזונתיות מסורתיות עם המושגים הבריאותיים העדכניים ביותר, כל זאת בשעה שאתם מדריכים את לקוחותיכם כיצד לבחור בדרך חיים הבריאה ביותר עבורם.

קריירה בתוך שנה

מי כמונו מבינים את ההתרגשות המתלווה לגילוי המטרה שלכם בחיים. לכן יצרנו תוכנית המעצימה כל אחד מהתלמידים שלנו ומעניקה להם ביטחון, ידע וכישורים שיאפשרו להם ליצור את הקריירה ואורח החיים הבריא שאליהם שאפו תמיד. ואפשר להשלים זאת בשנה אחת בלבד!

תוכנית המסלול המהיר שלנו ללימודי עסקים (Fast Track) מציבה אתכם במהירות בדרך המובילה להצלחה והופך את המעבר מעבודתכם הנוכחית או את התחלת הדרך החדשה לנוחים ומהנים יותר. השותפות שלנו עם פרצ'ייס קולג' (Purchase College) השייך לאוניברסיטה של מדינת ניו-יורק מאפשרת לתלמידים לזכות בתעודה ולהמשיך לצבור יחידות לימוד נוספות על מנת לקדם את הידע המקצועי שלהם.

להרוויח בזמן הלימודים

שלא כמו במוסדות לימוד אחרים, שם אתם מקבלים את התואר וצריכים להמשיך לשלם את החובות על דמי הלימוד, לימודי התזונה האינטגרטיבית מציידים אתכם בכלים המאפשרים לכם להרוויח כסף כבר בזמן הלימודים (חלק גדול מהתלמידים שלנו מצליחים להרוויח את כל שכר הלימוד עוד לפני שהם מסיימים את לימודיהם). אתם בעצם תוכלו לקבל תשלום כדי לחיות את החיים עליהם חלמתם תמיד!

בנוסף תקבלו תמיכה אישית ממאמן הבריאות האישי שלכם שהדרכתו תלווה אתכם במהלך התוכנית כולה.

אנחנו חדורי התלהבות לחולל שינוי במשבר הבריאות העולמי וזקוקים לאנשים כמוכם! הצטרפו אלינו עוד היום והפכו לחלק מהפיתרון.

אנחנו מקבלים כעת מועמדים לתוכנית הלמידה מרחוק שלנו (Distance Learning).

לפרטים צרו קשר איתי

Share Button