הגישה האינטגרטיבית

אמנדההגישה שלי היא הוליסטית – אני רואה את החיבור בין כל תחומי החיים.

האם מתח בעבודה או במערכת היחסים גורם לחוסר שקט?
האם חוסר שינה או חוסר אנרגיה מונע ממך לעסוק בפעילות גופנית?
בעבודה המשותפת שלנו נתבונן כיצד כל החלקים בחיים משפיעים באופן ישיר על הבריאות השלימה.
תפקידי כיועצת בריאות הוא להקשיב, להנחות ולתמוך בדרך. נעבוד יחדיו כדי להשיג את המטרות בתחומים הללו: משקל, תשוקות והתמכרויות למזון, שינה, אלרגיות למזון, ניקוי גוף ובריאות שלמה וטובה.
תושג הבנה עמוקה בנושא המזון ואורח חיים בריא ויושמו שינויים ברי קיימא שיעזרו בשיפור רמת האנרגיה, האיזון והבריאות.

ביו אינדיבידואליות

לכל אדם יש את הצרכים האישיים שמתאימים לו  במזון ובאורח חיים. אמירות כמו "שומן זה לא בריא" או "תשתו הרבה מיץ תפוזים" לא בהכרח נכונות לכולם. אוכל בריא לאדם אחד הוא רעל לאחר, לכן דיאטות אופנתיות לא עובדות לאורח זמן.
בעבודה לפי עיקרון הביו אינדיבידואליות אתמוך בך לעשות שינויים חיוביים שמתאימים לך באופן אישי וייחודי לפי העדפות והרקע האישי.

הכול זה מזון – מזון ראשוני

אנחנו לא מוזנים רק על ידי האוכל אלא גם על ידי גורמים אחרים בחיינו.מערכות יחסים טובות, קריירה או עבודה מספקת,פעילות גופנית סדירה עיסוק רוחני וסביבת חיים הרמונית ותומכת הם גורמים חיוניים בהזנה.
כאשר ה"מזונות הראשוניים" הללו מאוזנים האוכל שנכנס לפה הוא משני.

תחושת סיפוק והנאה

אוכל בריא הוא אוכל מזין, שלם והכי חשוב טעים.
עם מעט יצירתיות ועזרה ממני נוכל ליצור תפריט טעים ,מזין ומעניין. נמצא "תחליפים" בריאים כמעט לכל אוכל אהוב ולאחר תקופה קצרה של אכילת מזון בריא לא תחושו צורך או רצון לחזור לאוכל הקודם.סיפוק והנאה מאוכל הם חלק חשוב בחיינו, כאשר הגוף בריא ומאוזן הסיפוק גדל וההנאה היא לא רק מהאוכל אלא מכל סביבת החיים .

Share Button