אודות

אמנדה פיין יועצת תזונה אינטגרטיבית את חשיבותה של התזונה על חיינו למדתי מסבתא שלי שדאגה  לאוכל מבושל, ביתי בילדותי הצעירה. כניצולת שואה החדירה בי את המשמעות העמוקה שיש לאוכל על חיי אדם.

בשנות העשרים המוקדמות שלי מצאתי את עצמי בניו-יורק עם קדחת השחת (אלרגיה עונתית) ועייפות כרונית קשה ביותר. כך האוכל הטבעי ואורח חיים הוליסטי נכנסו לחיי. עברתי דרך ארוכה של ניסיונות למצוא את המתכון הנכון בשבילי לחיים שלמים מאוזנים ומלאים. את החיפוש, הניסיון ומציאת הפתרונות אני מביאה בעבודתי עם אנשים.

אני אימא לשתי בנות נפלאות ונשואה באושר לתומר. כמזינה של המשפחה שלי וכמי שהולכת בדרך שנים רבות, למדתי ועודני לומדת על גיוון תפריט, שינוי תזונה ואורח חיים, מציאת תחליפים בריאים למזונות אהובים, על הקושי שבשינוי ומתן כלים הולמים ונגישים להצלחה ולבריאות, על חשיבות החיים השלמים שכוללים אהבה, נתינה, הגשמה, רוח, תקשורת טובה והקשבה.

אני מאמינה שכל אחד יחיד ומיוחד ולו דרך אישית למציאת בריאות ושימחה וביכולתי לתת מענה לצרכים הללו בתמיכה, הכוונה וקבלה.

הכשרתי המקצועית:

לימודי שיאצו-אוהשיאצו ניו יורק
מוסמכת ברפואה סינית – לימודים 4 שנתיים
פרחי באך ומבוא להומאופטיה-המכללה לרפואה משלימה,שלוס.
תזונהInstitute for integrative nutrition -
חברה בAADP   The American Association of Drugless Practitioners
לימוד מסורות השבטים האינדיאנים

למדתי תזונה בInstitute for Integrative Nutrition  אחד מבתי הספר הגדולים לתזונה בעולם.   רכשתי בו כלים נפלאים ומגוונים לעבודה אישית וקבוצתית ,בגישה הוליסטית העוסקת לא רק במזון הנכנס לגופינו אלא גם באורח חיים בריא, שביעות רצון, רמת האנרגיה והחיות, בריאות וסיפוק  כל אלה מדדים לבריאות טובה ושלימה.
ללמוד עוד על  לימודי תזונה ב IIN

עוד על הגישה שלי – הגישה האינטגרטיבית

Share Button